V-Kiriş Rampalı Kantarlar

V-Kiriş Rampalı Kantarlar

Karadeniz Tartı Sistemleri |11 Şubat 2017

Modüler Tip Rampalı Taşıt Kantarları serisi mekanik aksamı ileri teknoloji ve kaliteli işçilik prensibi ile firmamız tarafından Ar-Ge/Tasarım çalışmaları doğrultusunda, profesyonel ekiplerimizce üretilmektedir.

Modüler Tip Rampalı Taşıt Kantarları serisi, sistematik yapımızda yüksek hassasiyeti temel alarak güvenilir ve kesin ölçümler için yeni teknolojilerin sürekli takip edilmesi ile kalitenin ön planda
tutulması ile müşterilerimize sunulmaktadır.

Minimum bakım maliyeti, uzun ömürlü yapısı, yaygın servis ağı, yedek parça sorunu yaşanmayan standart bileşenlerle donatılmış yapısı ile Modüler Tip Rampalı Taşıt Kantarlarını, kolay menüler ve hızlı işlem performansı ile rahat bir kullanım yapısı oluşturan yazılımlarımızla birleştirerek hizmetinize sunuyoruz.

 

moduler-cukurlu-resimPlatform V tipi kiriş sistemi olup, modül boyunca insan eli değmeden robotik kaynak ile kaynatılıp imal edilmektedir. Platform taşıma kapasitesi, nominal kapasitesinin %30 fazlasıdır. Platform üst kaplama sacı  10 mm. St37 A1 kalite ve sac büküm traverslere kaynaklı (gaz altı) birleştirme yapılmaktadır. Platform rengi karmen kırmızı (Ral 3002)’ dir.

B2TX-logosB2TX ileri derecede yazılımsal fonksiyonelliği ile tartım uygulamalarınızı gerçekleştirebileceğiniz bir cihazdır.  İçinde  onaylı  bir  tartı  göstergesi  (B2)  ve  uygulamanızı  çalıştıran  bir  işletim sistemi  (Android®) bulunur.  Cihazı kullanmanız için monitör, klavye, fare ve yazıcı bağlamanız yeterlidir.

CP8Kullanılan yük hücreleri, OIML R60 C sınıfı sertifikalı, 3000 / 4000 division,  paslanmaz çelik yapısı, IP69K (EN 60529) koruma sınıfı ile zor koşullarda uzun yıllar çalışabilme özelliği ve ATEX versiyonları ile petrol ve kimya sektöründe kullanılmasına olanak sağlar.

jboxPaslanmaz çelik yapısı ile uzun ömürlü koruma sağlayan Junction Box kutusu ve kartı potansiyometre sayesinde ayarlanabilir kantar platform köşeleri, sertifikalandırılmış koruma, ileri derecede neme ve toza dayanıklılık, silikonlu bağlantı noktaları, 10 yük hücresi bağlama imkanı.

kafes-sistemiKantara çıkacak araçların manevra sırasında kantara yapabilecekleri şok hareketler ve giriş-çıkışlarda kantara gelebilecek düzensiz yükler için yük hücrelerinin çevresinde çelik esaslı montaj aksesuarları vardır. Montaj aksesuarları süspansiyon ve tamponlama görevi yaparak, kantara zararlı olabilecek düzensiz yüklere, ısıl genleşmelere ve eksen kaçıklıklarına karşı koruyucu özelliktedir.

Karadeniz Tartı Sistemleri