Hakkımızda

Karadeniz Tartı

Gerekli eğitimlerden sonra 2005 yılında Ölçü ve Ölçü Aletleri Tamiri Yetki Belgeleri ve İş Yeri Uygunluk Belgelerini tamamlayarak Samsun ilinde faaliyete geçmiştir. Kısa bir süre sonra faaliyetlerini neredeyse tüm Karadeniz Bölgesinde gösteren firmamız ESIT, BAYKON ve TARALSA gibi bu sektörün öncü isimlerinin olumlu yönde dikkatini çekmiş olup 2006 yılında bu firmalarla aktif bir çalışma sürecine başlamıştır.

Bu olanaklar sayesinde tecrübesine tecrübe katan firmamız, 2007 yılında aktif faaliyet alanlarını Anadolu ve Doğu Anadolu bölgesine kadar genişletmiştir. Sadece Yurtiçi ile kalmayan firmamız, Rusya, Gürcistan, Azerbaycan ve Özbekistan gibi komşu ülkelerimize de hizmet vermeye başlamıştır.

Firmamız eğitimli kadrosu ile kaliteden ve sağduyudan ödün vermeyerek kısa bir zamanda uzun yol katedip hızla büyümüştür. Bugün Elektronik Taşıt Kantarlarına servis veren firmamız ülkenin bir çok şehrine ve komşu ülkelere hizmet götürmektedir. Tercih edilme sebebimiz kalitemizdir. Çok daha uzun süreler boyunca sizlere en iyi hizmeti vermek dileğiyle..

 

Karadeniz Tartı Sistemleri