Utilcell Serisi Yük Hücreleri

Utilcell Serisi Yük Hücreleri

Karadeniz Tartı Sistemleri |11 Şubat 2017

UTILCELL yük hücreleri, yük hücresi aksesuarları ve elektronik tartı sistemleri komponentleri üretmektedir. 35 yıllık sektörel tecrübesiyle dünyanın ilk 5 yük hücresi üreticisi olmayı başaran İspanyol UTILCELL Türkiye pazarında firmamız ile 20 yıla yaklaşan bir iş ortaklığı yürütmektedir. Türkiye ve Orta Doğu ülkelerinin tek tedarikçisi konumunda olan firmamız UTILCELL kalitesini ülkemiz ve bölgemiz ülkelerinin sanayileşmesine katkı vermek amacıyla kaliteyi müşterileri ile buluşturmaktadır.

Sektördeki genel rekabet bize ürün kalitesini iyileştirmenin yanı sıra, tartım sektörü ile ilgili sürekli derinlemesine araştırma ve müşteri memnuniyetinin genişletilmesi ile işimize konsantrasyonumuzu arttırmada teşvik oluşturmaktadır. Kalitenin sürekliliğini ana hedef belirlemiş olan firmamız, UTILCELL ürünlerini üretim hattında kullanarak “Sürekli Kalite” prensibini şirket misyonunun en önemli unsuru haline getirmiştir.

UTILCELL ürünleri; CE, OIML, EN 45501, ISO, ATEX belgeleri ve AT tip doğrulamaları ile kalitesinin sürekliliğini sağlamaktadır. Utilcell ürünleri; endüstriyel basküller, hayvan baskülleri, platform baskülleri, ağır vasıta kantarları, vagon kantarları, paketleme makinaları, proses kontrol ve test/kalite kontrol makineleri alanlarında kullanılır.

Karadeniz Tartı Sistemleri