Transdutec Serisi Yük Hücreleri

Transdutec Serisi Yük Hücreleri

Karadeniz Tartı Sistemleri |11 Şubat 2017

1985 yılında İspanya’da kurulan TRANSDUTEC S.A, kuruluşundan bu yana kendi tasarımları ve yüksek teknoloji içeren yük hücreleri ile, ölçme mekanizmaları üretimine odaklanmıştır. Yük hücreleri sektöründe Transdutec markası aracılığı ile yük hücreleri konusunda müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için geniş bir ürün ağı sunuyoruz.

Taralsa olarak öncelikli hedefimiz, dünya genelinde modern teknoloji ve kaliteyi birleştirerek yük hücreleri üretimi bakımından İspanya’nın önde gelen üreticilerinden olan Transdutec kalitesini müşterilerimizle buluşturmaktır.

Endüstriyel alanda ve proseslerinizde kullanabileceğiniz ürün yelpazesi olan Transdutec yük hücreleri ile kaliteyi ön planda tutan bir anlayışla ürünleri dünyanın birçok endüstriyel alanda kullanılan Transdutec, Taralsa ile yurt içi ve yurt dışı birçok projede yer almaktadır.

Sektörel gerekliliklerin getirmiş olduğu, belgelendirme ve kalite yönetimi hususunda ortak bir payda ile hareket eden Taralsa ve Transdutec pazar payını arttırma hususunda çözüm ortaklığına devam etmektedir.

Karadeniz Tartı Sistemleri